fbpx

Kentin dokusuna ve çevreye saygılı, en modern ve ileri teknoloji çözümleri ile modern yaşam alanları üretmek ve Türkiye’de lider, dünyayla rekabet edebilen kurumlar olmak; Vizyonumuzdur.

Zilal İnşaat & Gül İnşaat

HAKKIMIZDA

Zilal İnşaat

Tekstil sektöründeki faaliyetleri ile hazır giyimde Ortadoğu, Afrika ve Asya kıtalarında onlarca ülkeye ihracat yapan köklü bir kuruluş olan Danış Grup’un, gayrimenkul sektöründeki temsilcisi olan Zilal İnşaat, 2006 yılında inşaat faaliyetlerine başlamıştır.

Göktürk bölgesinde yaptığı Yalınevler Göktürk projesinden sonra Gül İnşaat ile birlikte şehre yepyeni bir soluk katacak olan Nefes Koru Göktürk projesi ile prestijli ve nitelikli projeler üretmeye devam ediyor.

Projelerimiz

Gül İnşaat

Gül İnşaat, 1980’den beri insanlara yaşanılabilir ve standardı yüksek yaşam alanları sunuyor. Bugüne kadar 20 binin üzerinde konut projeleri hayata geçiren Gül İnşaat, Zilal İnşaat ile birlikte İstanbul’un tarihi yarımadası olarak bilinen bölgesinde Historia Alışveriş Merkezi’nin yatırımını gerçekleştirmiştir.

Yaptığı Avangart İstanbul projesinden sonra Zilal İnşaat ile birlikte, şehre yepyeni bir soluk katacak olan Nefes Koru Göktürk projesi ile prestijli ve nitelikli projeler üretmeye devam ediyor.

Misyonumuz

Kaliteden asla ödün vermeyen anlayışımızla, Türk mimarisine değer katarak ve bu yolda Türk tasarımcılarla çalışarak yolumuza devam ediyoruz. Değişim ve yeniliğe her zaman açık, alanında uzman kadrosuyla estetiği ve yeniliği öne çıkaran ve doğayı koruyan çalışma prensibimizle yeni projeler ve yeni yaşam alanları üretiyoruz.